Yıldırım Branda Çadır Sistemleri - Gaziantep

Biz Kimiz ?

Web Sitemizdeki ve katalogumuzdaki tüm ürünler kendi imalatımızdır.

Ferhat Yıldırım yönetiminde sektörde varlığını sürdüren Yıldırım Branda, ağırlık olarak Gaziantep'te faaliyet gösterse de; Kahramanmaraş, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kilis gibi civar şehirlerde ve Türkiye'nin her yerinde talebe göre hizmet vermektedir. Tır ve kamyon brandası, her ihtiyaca göre (deprem, hangar, şantiye, kamp...) çadır, gölgelik sistemler (pergole, körüklü perde, kayar çatı...) ve özel mimari branda imal etme becerisine sahibiz.

İthal ve yerli kumaş çeşitleriyle, renk seçenekleriyle çok geniş bir ürün yelpazesi barındırmaktayız. Bir dünya markası olan Krone Treyler markasının Gaziantep bayisi olarak; treyler/dorse hizmeti de vermekteyiz. Uzun yıllardır bu sektörde yer alan Yıldırım Branda olarak, müşteri memnuniyetini daima merkeze koyuyoruz ve her seferinde hedefi tam 12'den vurmayı amaçlıyoruz.

YAŞAM ÇADIRLARI

İthal ve yerli kumaş çeşitleriyle, renk seçenekleriyle çok geniş bir ürün yelpazesi barındırmaktayız.

TIR VE KAMYON BRANDALARI

Yerli ve ithal PVC branda kullanılarak her dorseye ve kasaya uygun, dilediğiniz renklerde tır ve kamyon/kamyonet brandası imal etmekteyiz.

DEPREM ŞANTİYE HANGAR ÇADIRLARI

İhtiyacınıza göre, istediğiniz ölçülerde metal iskeletli hangar çadırı, deprem çadırı, şantiye çadırı veya kamp çadırı imal etmekteyiz.

ÖZEL TASARIM BRANDALAR

Yaz aylarındaki yakıcı güneşten ya da zamanla oluşacak eskimeden otomobilinizi korumak istiyorsanız bir otomobil kılıfı edinmelisiniz. Uygun fiyatlar için bizi arayın.

GÖLGE SİSTEMLERİ

Genellikle balkonlar, teraslar, restorantlar ve cafelerde kullanılan kayar çatılar hem estetik bir görünüşe sahiptir hem de işlevseldir. Öte yandan iş yerlerinizin önüne yaptıracağınız bir körüklü perde sizi yakıcı güneşten korumaya yetecektir.